Plnící sady Parrot

U některých typů plnicích souprav může být dodací lhůta až pět dnů.

Výhody plnících sad Parrot:

  1. Úspora: při koupi jedné plnící sady Parrot ušetříte až 60-80% nákladů na tisk.
  2. Kvalita tisku: inkousty v plnících soupravách Parrot mají certifikát jakosti ISO 9001 jejich chemické a fyzikální složení zaručuje vysokou barevnost,stálost barev a maximální odolnost proti otěru.Díky těmto vlastnostem dosahují prakticky stejných parametrů jako inkousty v originálních cartridgích.
  3. Snadné plnění: plnicí soupravy Parrot jsou před uvedením na trh pečlivě testovány. A to nejen vývojovými pracovníky přímo ve firmě, ale i tzv. laickou veřejností, dále firma Parrot používá návody s fotografiemi plnicích postupů čímž je zaručena jednoduchost a kvalita plnění cartridgí.
  4. Ekologie: opakovaným použitím cartidge (cca.3-10x dle typu cartridge) a následnou ekologickou likvidací jste šetrní k přírodě.
  5. Vyhrává každý: při zaslání 5ks víček z logem Parrot obdržíte zdarma Vámi vybranou plnící soupravu.

Plnící soupravy jsou vhodné pro doplnění vypsaných kazet originálních tak i neoriginálních. Jejich velkou výhodou je jednoduchost, rychlost a pohodlnost pro plnění, kterou můžete mít vždy po ruce. Součástí každé plnící soupravy je podrobný návod na postup, dále komponenty potřebné ke snadnému a rychlému doplnění. Opakovaným plněním cartridge jste zároveň šetrní k přírodě.

Upřesnit hledání

© Parrot - náplně do tiskáren